Showing 1–40 of 115 results

Рачен блендер 4 во 1

1,399.00 ден 1,299.00 ден
Тивок и моќен мотор Ергономска рачка лесна за користење 2 брзини Одвојување на основата за лесно чистење Моќност 300w Производот

Електрична кујнска вага

499.00 ден 399.00 ден
Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење. Прекрасен изглед, специјален површински третман. Oдличен за употреба Широк

Рачен миксер Scarlett

999.00 ден 699.00 ден
Рачениот миксер Scarlett има 7 брзини и 2 пара мешалки: едните се за брашно, а другите за промешување на други

Мелница Nima

999.00 ден 799.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

Рачна преса за цедење на овошје

1,699.00 ден 1,199.00 ден
Исцедете сок од портокали, лимони, лимета или цитруси брзо и ефикасено. Ваквиот начин на цедење овозможува зачувување на корисните својства
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Миксер FABBYGO LSM-580

1,190.00 ден
Шифра: 200527 Моќност: 350 w 5 брзини Нето тежина на производ: 0.875 kg Бруто тежина на производ: 1.004 kg Материјал:

Електрично ѓезве бело FABBYGO FB-303A

999.00 ден
Моќност: 650 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.500 kg 1 година гаранција

Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A

1,199.00 ден
Моќност: 800 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.535 kg 1 година гаранција

Шејкер бел FABBYGO SB-102

1,099.00 ден
Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml. Нето тежина на производ: 0.916 kg Бруто тежина на производ: 1.1

Тостер FABBYGO ХЅ-808

849.00 ден
Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло, гума 1 година гаранција

Термо бокал AKD-18

849.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување 1 година гаранција

Тостер FABBYGO ХЅ-809

899.00 ден
Шифра: 167019 Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло,гума 1 година гаранција
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Шејкер инокс FABBYGO SB-102C

1,290.00 ден
Шифра: 200526 Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml Нето тежина на производ: 0.917 kg Бруто тежина на
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Термо бокал AL-180GA

999.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Миксер со постоље FABBYGO LSM-580W

1,790.00 ден
Шифра: 200528 Моќност: 350 w 5 брзини Димензии: Нето тежина на производ: 1.662 kg Бруто тежина на производ: 1.987 kg

Термо бокал GLB-CL 308

1,199.00 ден
Моќност: 1500 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: стакло, метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Електрична цедалка FABBYGO NE-106T

799.00 ден
Шифра: 200524 Моќност: 30 w Транспарентен сад Волумен на сад: 0.8 л. Нето тежина на производ:0.766 kg Бруто тежина на

SENCOR Блендер SNB 4300WH

3,999.00 ден
Боја: бела Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења . Може да се мие во машина

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

6,999.00 ден
Метална цевка Метален нож Сила 1500W Опција за цедење на рибизли Капацитет 1,65 кг/мин. 3 челични дискови за мешање Инокс

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

3,329.00 ден
Соковник со квалитетно куќиште од inox Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување Моќност на моторот (max): 800 W

SENCOR Миксер SHM 5203

1,499.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

3,099.00 ден
Active Speed Button Технологија TITANIUM 6 Сечиво Екстра тивок 800 W Мотор Контрола на брзина Ергономична рачка Челичен приклучок кој

SENCOR Миксер SHM 5330

2,099.00 ден
 • Миксер со постоље
 • Приклучна сила: 300 W
 • Прекинувач со 5 позиции
 • Прекинувач за турбо
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Маталките се хромирани
 • Голем сад кој сам се движи
 • Додатоци погодни за во машина за садови
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

SENCOR Стапчест блендер SHB 4110WH

1,299.00 ден
 • Моќност 400 W
 • Тивка работа на моторот
 • 2 брзини
 • Егрономска рачка
 • Челично сечило
 • Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
 • Боја – бела
 • Тежина – 0,9 kg
 • Гаранција 2 години

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

799.00 ден
 • Боја: бела / зелена
 • 2 додатока за стискање
 • Автоматско стартување со работа
 • Автоматска промена на правецот на работа
 • Нелизгачка подлога
 • Отстранливи делови за полесно чистење
 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Апарат за колачи

1,499.00 ден
Иновативен дизајн кој Ви овозможува да направите 13 колачиња во различни форми за само неколку минути. Висококвалитетен и издржлив материјал.

SENCOR Мултисецкалица SSG 3500W

2,699.00 ден
Боја: бела Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати Должина на кабелот: 1,2м

SENCOR Машина за сечење SFS 4050SS

4,699.00 ден
Отстранлив челичен диск за сечење (дијаметар 190 мм) Варијабилна дебелина на сечење (1-15 мм) Стабилизатор на храната (155 x 82

SENCOR Кујнска вага SKS 4004 VT

1,199.00 ден
Дигитална кујнска вага Боја : виолетова Пластичен сад со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење: 17х5см Голем

SENCOR Машина за сечење SFS 1001GR

2,699.00 ден
Отстранлив челичен диск за сечење (170 мм) Варијабилна дебелина на сечење (1-15 мм) Склоплив Стабилизатор на храната (129 x 84

SENCOR Кујнска вага SKS 4004 OR

1,199.00 ден
Дигитална кујнска вага Боја : портокалова Пластичен сад со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење: 17х5см Голем

SENCOR Фритеза без масло SFR 5320WH

7,299.00 ден
Капацитет 3 l Моќност: 1,400 W LED дисплеј Touch control сензори Спремна за употреба под 3 минути 6 вклучени сетови

SENCOR Кујнска вага SKS 4001

999.00 ден
Дигитална кујнска вага Боја : бела Пластичен сад со зафатнина до 2000 мл Прегледен ЛЕД дисплеј Калено стакло 4 мм

SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

5,649.00 ден
Моќ: 1 500 W Волумен на делот за готвење 2.6 L Спремна за употреба за 3 мин Воздушен филтер за

SENCOR Соковник SJE 741 SS

2,799.00 ден
Соковник со висококвалитетно куќиште од inox Моќност на моторот (max): 400 W Голем отвор за ставање на цело овошје (65mm

SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

2,549.00 ден
Рамномерно сушење на сите нивоа Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго Број на садови за сушење: 5 Висина помеѓу нивоа :1.5 цм-

SENCOR Кафемат SES 4010SS

8,749.00 ден
Боја: инокс 15 бари притисок Избирање парна / топла вода Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив

SENCOR Сецко SHB 4330

1,649.00 ден
Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук Компактен и ергономски дизајн Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати

SENCOR Мелница за кафе SCG 5050BK

2,849.00 ден
Регулатор на износот за поставување на делови од 2 до 12 чаши со функција за автоматско исклучување Транспарентен бункер содржи

SENCOR Кафемат SCE 5000BK / SCE 5000WH

2,199.00 ден
Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Опција за подготовка на чај 2.1 литри резервоар за вода Стаклен котел
Купи на рати 180 денSelect options