Се прикажуваат сите 8 резултати

Држач за очила за во автомобил

249.00 ден
Закачете ги Вашите очила со помош на овој држач на кој можете да ги закачите речиси сите видови на очила,

Мултифункционален организер за автомобил

299.00 ден
Главната карактеристика на овој организер за автомобилско седиште е тоа што може да ги чува ладните пијалоци на совршена температура.

Организер за во автомобил

799.00 ден
Со својот модерен дизајн совршено се вклопува во секој автомобил. Организерот е практичен, со бројни корисни прегради, наменет за задниот

Двоен вентилатор

599.00 ден
Ултра тивок вентилатор идеален за жешките летни денови. Погоден за автомобили, автобуси, камиони итн. Се монтира со супер издржлива пеленка

Вентилатор за автомобил

499.00 ден
Идеален за жешките летни денови . Погоден за автомобили, автобуси, камиони, комбе итн. Се монтира со леплива лента Се приклучува

Bluetooth AUX уред за автомобил

249.00 ден
Bluetooth/AUX уредот овозможува Вашиот автомобил да биде достапен за секој Bluetooth уред. Доволно е само да имате влез за AUX

Вакум правосмукалка за во автомобил

449.00 ден
Моќна, компактна и лесна за користење. Се уклучува директно во приклучокот за запалка. Напонот е 12V а кабелот е долг

Држач за мобилен телефон за во кола, 3 во 1

239.00 ден
Во пакетот добивате држач за мобилен телефон кој може да се монтира на шофершајбна, на шалт-табла, како и на парното.