Прикажан е еден резултат

Aголна брусилка MaxPuls МP-AG10

1,599.00 ден
Напон: 230 V Фреквенција: 50 Hz Моќност: 600 W Вртежи: 11.000 min-1 Дијаметар на диск: 115mm Вретено: М14 Гаранција 1