Се прикажуваат сите 3 резултати

Аголна полица (28 x 120см)

1,299.00 ден
Оваа полица е практична за складирање во различни простории како бања, кујна, спална соба, дневна соба, ходник, тераса и други.

Аголна полица КАРТУМ МАКС

2,989.00 ден
Димензии: 33.5×33.5×159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции

IKEA Vesken Аголна полица

949.00 ден
Код на производ:704.710.92  Карактеристики на производот: > Материјал: пластика > Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 33 см >