Се прикажуваат сите 13 резултати

Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

749.00 ден
Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

Греалка за лепење цевки MaxPuls МP-PMW03

1,199.00 ден
Напон и моќнос:220V-240V Работна температура :260°C Површинска температура :0°- 300°C Делови:ф20 ф25 ф32 Качување температура : <15 min Работен опсег

Koмпресор MaxPuls 25L 1.5kW

8,899.00 ден
Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Цилиндри: 1 Гаранција 1 година Шифра 4400

Сет за фарбање MaxPuls АТ010

1,399.00 ден
Конектор: 1.4″ Дизна: Ø 1.5mm Резервоар за фарбање: 600ml Резервоар за чистење: 850ml Црево: 3.8″ID Должина на црево: 5m Гаранција

Kружна шлајферка MaxPuls МP-RSA21

2,399.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 430W Вртежи: 6000-12000rpm Тежина: 1.45 kg Основна плоча: 125mm Дијаметар: 2mm Гаранција 1 година Шифра 8683

Aголна брусилка MaxPuls МP-AG10

1,599.00 ден
Напон: 230 V Фреквенција: 50 Hz Моќност: 600 W Вртежи: 11.000 min-1 Дијаметар на диск: 115mm Вретено: М14 Гаранција 1

Брусалица MaxPuls 1200w AG 28 MP

2,299.00 ден
Брусалица MaxPuls 1200w AG 28 MP Гаранција 1 година Шифра 8952

Полирка MaxPuls MP-PC014

4,899.00 ден
Напон: 220-240V Фреквенција: 50-60Hz Моќност: 1400W Вртежи: 1500-3800rpm Големина на сунѓер: 180mm ПВЦ кабел, VDE приклучок Гаранција 1 година Шифра

Убодна пила MaxPuls MP-JS06

1,899.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 570W Вртежи: 800-3000spm Должина на удар: 17.5mm Сечење во: » метал: 6mm » дрво: 65mm Агол на

Реципрочна пила MaxPuls MP-RS06

3,199.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 800W Вртежи: 800-3000rpm Работен од на сечилото: 22mm Сечење на алуминиум : 20mm метал: 10m дрво: 115mm

Електричен дувач MaxPuls MP-EB02

899.00 ден
Волтажа :230V-50Hz Јачина: 400W Mерна прецизност: + 0.1 Брзина без оптоварување: 1300 rpm Mоќ на вшмукување: 2.5 m3 / min.

Фен MaxPuls MP-HG11

1,099.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 2000W Додатоци: 5 Гаранција 1 година Шифра 8576

Рачен миксер MaxPuls MP-HM005

4,799.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Вртежи:1°0-500 min 2°0-700/min Гаранција 1 година Шифра 6578