Се прикажуваат сите 3 резултати

Iskra Батериска лампа IX-FL07 + 2 год. гаранција

1,099.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Време на траење: 400 мин • Тип на сијалицата: 3W LED

Iskra Батериска лампа IX-FL07 + 2 год. гаранција

999.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Време на траење: 400 мин • Тип на сијалицата: 3W LED

SENCOR Батериска лампа SLL 12

299.00 ден
Батериска ламба отпорна на прав и вода Боја : црна/ сина 3 LED диоди Работи во сите временски услови Опсег