Showing all 2 results

Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка

5,899.00 ден
ST Kingmarkt HJC1901-F Superior Technology Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка моќност 200W капацитет на батерија Li-ion 22.2V 2200mAh алуминиумска телескопска

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

199.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било