Се прикажуваат сите 3 резултати

Безжичен звучник KTS 822S+ гратис микрофон

1,099.00 ден
Излезна моќност : 5W Фреквентен одговор: 150Hz-18KHz Капацитет на батеријата: 800 mAh Максимална поддршка за меморија: 32 GB Време на

Безжичен звучник KTS-1180+ гратис микрофон

1,299.00 ден
Големина на звучниците: 4” x 2 Mоќност: 5w x 2 FM: 87,5-108,0 Mhz. USB полнење: DC5V. Максимална поддршка за меморија

Безжичен звучник KTS-1200+ гратис микрофон

3,899.00 ден
Удобна рачка за носење Спецификации: Вluеtооth врска до 10м UЅB порт AUX: 3,5 mm приклучок за аудио опрема (ТВ, компјутер,