Се прикажуваат сите 4 резултати

Чевларник МОНАКО

3,499.00 ден
Димензии: 110×73.6x24cm Материјал: Иверица 1-ва класа 18mm Боја: Бела Капацитет: 18 пара чевли Шифра: MK18-03-01

Tons Garden Стол ратан

1,999.00 ден
Шифра: 9560 црн Шифра: 9561 бел Шифра: 11691 сив Димензии: 72 x 78 x 89 cm Материјал: Ратан

Повеќенаменска полица во бела-сонома боја

2,499.00 ден
Димензии: Висина: 176 цм Ширина: 60 цм Длабочина::21 цм Едноставно и брзо склопување од типот “склопи – сам” за помалку

Повеќенаменска полица во бела боја

2,499.00 ден
Димензии: Висина: 176 цм Ширина: 60 цм Длабочина::21 цм Едноставно и брзо склопување од типот “склопи – сам” за помалку