Прикажан е еден резултат

Биро Новара

Original price was: 9,199.00 ден.Current price is: 5,999.00 ден.
Работна површина: 138.2x76cm Висина: 78cm Изработено од висококвалитетна оплеменета иверка и оков Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел е