Се прикажуваат сите 3 резултати

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

299.00 ден
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна

Декоративен кујнски додаток за сечкање овошје

349.00 ден
Декоративното сечило е изработено од нерѓосувачки челик со странични рачки за заштита при ракување со кој се прави 12 идентични

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

99.00 ден
Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и