Се прикажуваат сите 3 резултати

Држач за очила за во автомобил

249.00 ден
Закачете ги Вашите очила со помош на овој држач на кој можете да ги закачите речиси сите видови на очила,

Lazy Holder – Држач за мобилен телефон

199.00 ден
Држачот се прилагодува во секоја положба, според Ваша желба со 360 степени ротација. Совршен е за користење на мобилните телефони

Држач за мобилен телефон за во кола, 3 во 1

239.00 ден
Во пакетот добивате држач за мобилен телефон кој може да се монтира на шофершајбна, на шалт-табла, како и на парното.