Се прикажуваат сите 4 резултати

Електричен бокал VIVAX WH-102BB

799.00 ден
Загрејте вода за вашиот омилен пијалок за неколку секунди, заштедете време и енергија Капацитет  1,0 L Моќност 900-1100W Отстранувачки филтер

Електричен бокал VIVAX WH-171WT

899.00 ден
Загрејте вода за вашиот омилен пијалок за неколку секунди, заштедете време и енергија. Капацитет  1,7 L Моќност 2200W Филтер што

Електричен уред против лебарки

599.00 ден
Напреднатата технологија во борбата против штетниците дозволува да се справите со нив, без да наштетите на себе си и на

Електричен уред против глувци

399.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Напреднатата технологија во борбата против штетниците дозволува да се справите со нив, без да наштетите на себе си