Се прикажуваат сите 3 резултати

Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A

1,099.00 ден
Моќност: 800 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.535 kg 1 година гаранција

Електрично ѓезве Marado

399.00 ден
Електрично ѓезве за варење на кафе и чај на многу побрз и поедноставен начин.Ергономски дизајн со долга рачка, удобна за

Електричен Бокал (2L) + Marado Електрично Ѓезве

719.00 ден
Бокалот има капацитет од 2 литри се ротира за 360° и има тело од нерѓосувачки челик. Тој има артикулирана капа