Се прикажуваат сите 2 резултати

Апарат за еспресо MUHLER MCM1585

4,499.00 ден
Постојан притисок 15 BAR 1,5 Л подвижен резервоар за вода Двоен метален филтер за совршена арома, вкус и крем кафе

Апарат за еспресо кафе и капучино

4,349.00 ден
ST ECM-85015XR  Superior Technology  Апарат за еспресо кафе и капучино  Инокс  15 бари пумпа со висок притисок  1.5л отстранлив резервоар