Прикажан е еден резултат

ST Жична Машинка за шишање

449.00 ден
ST HC-U4639AC црна боја Моќен АС мотор сечила од нерѓосувачки челик контрола на нивоата 4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm) четка