Се прикажуваат сите 8 резултати

Хромирана дупла закачалка (1+1 гратис)

299.00 ден
Материјал: Метал Хром Модел: Х Закачалката за облека е тука за да заштедите простор. Одлична е и за закачување на

Закачалка

1,199.00 ден
Димензии : Висина: 20см Ширина: 69см Длабочина: 17см Шифра: Z-04 Боја: бела и сонома

Метална закачалка бела

1,299.00 ден
MK21-01-01 Димензија: 104×137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

Закачалка за на ѕид

1,099.00 ден
Шифра: MK21-12-01 Димензија: 18x80x11cm Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC

Закачалка со метална конструкција

3,599.00 ден
Димензија: 160×66х34cm Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Претсобје Felis сонома

4,899.00 ден
Минимален и едноставен дизајн кој совршено би ви прилегал во Вашиот дом Изработена од оплеменета иверка со дебелина 25мм, и

Претсобје Felis

4,899.00 ден
Минимален и едноставен дизајн кој совршено би ви прилегал во Вашиот дом Изработена од оплеменета иверка со дебелина 25мм, и

Монтажна закачалка за алишта

649.00 ден
Oд сега нема потреба да барате место за Вашите лични предмети и гардероба. Мултифункционалната закачалка за облека е тука за