Се прикажуваат сите 2 резултати

Мелница Nima

799.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

5во1 Комбиниран држач за фрижидер

999.00 ден
Идеален држач за организација во кујната Држачот има моќни магнети што го прави лесен и едноставен за монтажа Се состои