Се прикажуваат сите 11 резултати

LED сијалица со Bluetooth

449.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

Безжичен кароке звучник

619.00 ден
Моќност: 5W Времетраење на батерија 3-4часа Полнење на батерија 2-3 часа Димензии: 15 x9,3 x22,5 cm Bluetooth, Usb, AUX, Micro

Караоке звучник 1778 со микрофон

2,549.00 ден
Моќност: 20W + 5W Димензии: 27,6 x 26,5 x 47,2 cm Тежина 3,2kg Батерија 2400mAh Фрекфенција 45 Hz to 18

Караоке звучник со микрофон PK-10

1,849.00 ден
Лесно пренослив звучник од 8“ Вградена екстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 5 часа. Јачина: 40W

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник

549.00 ден
Караоке микрофон со звучник и Bluetooth – електронски уред за забава за деца и возрасни Монжост за подесување на: Treble,

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

899.00 ден
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате

Bluetooth Shock Proof звучник

1,799.00 ден
Звучникот можете да го поврзувате со вашиот смартфон или лап топ – Моќноста на звучникот е 20w – Димензии: висина

Bluetooth безжичен звучник MN-03 + гратис микрофон

1,499.00 ден
Пренослив Bluetooth звучник работи со USB, AUX, Bluetooth, подржува мемориска картичка, водоотпорен, со него е влучен и далински управувач. Фрекфенција:

Водоотпорен Bluetooth звучник

449.00 ден
Водоотпорен Bluetooth звучник сега достапен по цена од 449 денaри Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон,

Bluetooth безжичен звучник (MH-23-BT)

Покрај Bluetooth поврзување, за користење на овој звучник има и USB приклучок, AUX, како и слот за microSD картичка, а

Bluetooth звучник + гратис микрофон

1,499.00 ден
Време е за караоке Bluetooth безжичен звучник + гратис микрофон + гратис бесплатна достава за 1499 денари. Нарачајте во инбокс