Се прикажуваат сите 21 резултати

Братство Охрид Правоаголна тава од 41цм

1,499.00 ден
• Димензии: 41х28х6,5 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите

Братство Охрид Правоаголна тава од 42цм

1,949.00 ден
• Димензии: 42х36х7,5 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите

Братство Охрид Послужавник од 35цм

559.00 ден
• Димензии: 35х21х1,2 цм • Елегантен мал послужавник совршен за послужување, но и за сервирање • Изработен од висококвалитетен инокс 18/10 • Елегантниот дизајн

Братство Охрид Овал од 40цм

889.00 ден
• Димензии: 40х27х2,4 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Братство Охрид Овал од 34.5цм

599.00 ден
• Димензии: 34,5х22,5х2,4 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Братство Охрид Овал од 26.5цм

499.00 ден
• Димензии: 26,5х17,5х2,2 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Братство Охрид Чинија – капак ф24

669.00 ден
• Димензии: 24х6,5 цм • Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации • Може да се користи за сервирање, за послужување

Братство Охрид Чинија – капак ф20

569.00 ден
• Димензии: 20х6 цм • Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации • Може да се користи за сервирање, за послужување

Братство Охрид Чинија за послужување

609.00 ден
• Димензии: 31х1 цм • Елегантна чинија за послужување изработена од инох • Може да се користи за послужување торти, колачи, но и

Братство Охрид Супиера

1,779.00 ден
• Димензии: 24х19,5х3 цм • Совршена за послужување на супи и вкусни чорби • Изгледа како украс на вашата трпеза • Изработен од висококвалитетен

Братство Охрид Послужавник со гравура од 40цм

949.00 ден
• Димензии: 40х32х2 цм • Елегантен послужавник  совршен за послужување на топли и ладни пијалоци • Страничната гравура и луксузниот дизајн го

Братство Охрид Послужавник со гравура од 35цм

649.00 ден
• Димензии: 35х29х2 цм • Елегантен послужавник  совршен за послужување на топли и ладни пијалоци • Страничната гравура и луксузниот дизајн го

Братство Охрид Црпалка со гравирана рачка ф9

329.00 ден
• Димензии: 9х24х0,15 цм • Мала црпалка  за послужување на вашите омилени супи, чорби, манџи • Црпалката има гравирана рачка која придонесува

Братство Охрид Клешта за мраз

199.00 ден
• Клешта за мраз • Димензии: 12 цм • Клешта избработена од инокс, користете ја за мраз во вашиот пијалок • Шифра на производот: 72767

Братство Охрид Фаќалка

219.00 ден
• Димензии: 19 цм • Фаќалка избработена од инох, идеална за послужување колачи, ордевери, салати • Шифра на производот: 72767

Братство Охрид Вангла од 9л

1,899.00 ден
• Вангла од 9л • Димензии: 28х19х9 цм • Може да се користи за мешање на храната, за подготовка на салати како и

Братство Охрид Црпалка од 0.5л

499.00 ден
• Црпалка од 0.5л • Димензии: 38,5х12,5х0,5 цм • Изработена од висококвалитетен инокс 18/10 • Безвременски дизајн • Лесно одржување • Издржливост • Поради големината ја препорачуваме

Братство Охрид Црпалка од 1л

619.00 ден
• Црпалка од 1л • Димензии: 42,5х16х1 цм • Изработена од висококвалитетен инокс 18/10 • Безвременски дизајн • Лесно одржување • Издржливост • Поради големината ја препорачуваме

Братство Охрид Гарнитура садови ( тенџериња од 1.5л, 2.5л, 4л и 5л )

6,549.00 ден
• Гарнитура садови: – Тенџере ф16-1.5л – Тенџере ф20- 2.5л – Тенџере ф22- 4л – Тенџере ф24- 5л • Изработени од висококвалитетен

Братство Охрид Tенџере ф28 од 8,5л

2,849.00 ден
• Тенџере ф28 од 8,5л • Димензии: 28х14,5 цм • Братство Инокс – 70 години синоним за стил, вредност, традиција • Познати по

Шејкер инокс FABBYGO SB-102C

1,290.00 ден
Шифра: 200526 Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml Нето тежина на производ: 0.917 kg Бруто тежина на