Прикажан е еден резултат

Наткасна Кадима

1,299.00 ден
Димензии: Должина: 35cm Висина: 60cm Ширина: 30cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот