Се прикажуваат сите 6 резултати

Eндоскопска водотпорна камера

749.00 ден
Eндоскопска водотпорна камера со 6 LED диоди за расветлување Можете да ја користите за наоѓање и елеминирање на различни дефекти

Надворешна WIFI камера

2,399.00 ден
Кукиште од специјална легура, отпорна на дожд прашина итн. Ја инсталирате за само 5 минути преку апликација. Со сензор за

Камера / видео рекордер

899.00 ден
LCD екран со големина 2,4″ дисплеј со висока дефиниција Видео максимална резолуција HD (1280*720) Видео формат AVI Максимална резолуција на

3D Камера

1,599.00 ден
Приклучок: E27 Пиксели: 200 W Агол на камерата: 360° Боја на светлина: Бела Острина: 1080 P Материјал: пластика Големина: 13,5cm*7,5cm

WiFi smart камера со три антени

1,499.00 ден
Резолуција: 720 p (1280 * 720). Снимач: 1/10,2 cm CMOS. Видео за компресија: H.264, двоен флукс. Аудио за компресија: G.726.

Соларна Светилка во форма на Камера

749.00 ден
Водоотпорна светилка со сензор на движење Подесување на сензор со палење кога ќе се затемни Далечински управувач за командување Држи