Прикажан е еден резултат

Правосмукалка со канистер

5,899.00 ден
ST VCC-8800HWT Superior Technology Правосмукалка со канистер 2800W моќност на моторот Сиво – црвена боја 4л капацитет на канистерот ХЕПА