Прикажан е еден резултат

Канцелариски стол RFG BOGART црн

18,599.00 ден
Директорски RFG стол е сo ергономско седало. Наслонот е тапициран со висококвалитетна екокожа. Фиксирани подлактици со интегрирани меки падови и