Прикажан е еден резултат

Канцелариски стол RFG LUXE црн

17,099.00 ден
Ергономски стол Luxe е со 3D регулирачки подлактници со меки полиуретански падови. Регулирање на длабочина на седење, за дополнителен комфорт.