Прикажан е еден резултат

Караоке звучник Kts 1096 + гратис микрофон

899.00 ден
Големина на звучници: 3″ x2 Излезна моќност: 5Wx2 Фреквентен одговор: 100Hz-20KHz Сигнал: 85dB USB полнење: DC5V Капацитет на батерија: 1200mAh