Се прикажуваат сите 9 резултати

Автоматска машина за турско кафе

Original price was: 2,099.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.
Автоматската машина ви овозможува брзо приготвување на турско кафе со неколку чекори, заштедувајќи време и напор. Можност за прилагодување на

Мултифункционален кујнски апарат и кафемат 3 во 1

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.
Овој разновиден уред ќе Ви овозможи брзо и лесно да го приготвите Вашиот омилен оброк и кафе. Рерната има тајмер

Кафемат MUHLER MCM 1583

Original price was: 5,499.00 ден.Current price is: 4,499.00 ден.
• Јачина на грејач 925 W. • Пумпа со притисок 15 bar • Подвижен резервоар за вода 1.8 литри. •

SENCOR Кафемат SES 4010SS

Original price was: 9,599.00 ден.Current price is: 9,149.00 ден.
Боја: инокс 15 бари притисок Избирање парна / топла вода Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив

SENCOR Кафемат SCE 5000BK / SCE 5000WH

Original price was: 2,499.00 ден.Current price is: 2,249.00 ден.
Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Опција за подготовка на чај 2.1 литри резервоар за вода Стаклен котел

ST Кафемат

999.00 ден
Црна боја 0.6 литри (4-6 шолји) Anti drip функција против капење Перманентен Филтер стаклен сад со мерач резервоар за вода

DE LONGHI Кафемат EC 151.B

6,899.00 ден
Греач на водата од Inox Пумпа со притисок 15Bar Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи

DE LONGHI Кафемат EC 146.B

6,199.00 ден
Греач на водата од Inox Пумпа со притисок 15Bar Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи

SENCOR Кафемат SES 1710BK

Original price was: 6,499.00 ден.Current price is: 6,099.00 ден.
Боја: црна 15 бари притисок Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив 1.5 L резервоар за вода