Се прикажуваат сите 7 резултати

Мелница Nima

799.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

Мелница за кафе SENCOR SCG 1050WH

1,249.00 ден
Боја : бела Моќност на моторот (max): 150 W Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик

Мелница за кафе BOSCH TSM6A011W

1,399.00 ден
Бела боја 180W за 75gr кафе во зрно нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож Гаранција (дена): 720

Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа De Longhi EC 7.1

4,499.00 ден
Црн со инокс панел Varyo system за одбирање јако или слабо кафе Капучино систем: комибинира пареа Воздух и млеко за

Апарат за еспресо кафе и капучино

4,349.00 ден
ST ECM-85015XR  Superior Technology  Апарат за еспресо кафе и капучино  Инокс  15 бари пумпа со висок притисок  1.5л отстранлив резервоар

Електричен Бокал (2L) + Sinbo Електрично Ѓезве

899.00 ден
Бокалот има капацитет од 2 литри се ротира за 360° и има тело од нерѓосувачки челик. Тој има артикулирана капа

Магична шолја за кафе

399.00 ден
Лесно се одржува и чисти, заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шолјата. Матријалот на