Прикажан е еден резултат

Клуб маса ИНДУСТРИАЛ Антрацит

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.
MK22-59-03 Димензии: 90x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција