Се прикажуваат сите 3 резултати

Клуб масичка Латина

1,799.00 ден
Работна површина: 600×500 Висина: 46.3 cm Изработено од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел

IKEA Lack клуб масичка бел даб

1,049.00 ден
Код на производ: 703.190.28 Карактеристики на производот: > Материјал: медијапан > Боја: бел даб Димензии на производот: > Должина: 55

IKEA Lack клуб масичка црна

1,049.00 ден
Код на производ: 200.114.08 Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: црна Димензии на производот: > Должина: 55 cm