Се прикажуваат сите 2 резултати

Несесер за козметика

249.00 ден
Модерен дизајн и одличен квалитет со дупло зашиени рабови за поголема издржливост. Потреба за секоја жена и девојка. Достапен во

Ротирачка полица

579.00 ден
Ротирачка полица за козметика со три нивоа. Направена од квалитетна пластика. Организирајте ја Вашата козметика и заштедете на простор. Едноставен