Се прикажуваат сите 2 резултати

Еластичен појас за колено

499.00 ден
Појас за колено изработен од висококвалитетен еластичен материјал кој му обезбедува потпора на коленото, но не го ограничува неговото движење.

Спортска потпора за колена Neeby

649.00 ден
Ефикасната и ергономска заштита на коленото го олеснува движењето, спортот и рекреацијата. Го штити и поддржува коленото Тенок, еластичен и