Прикажан е еден резултат

Компактен теренски ранец

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 749.00 ден.
Овој ранец е изработен од квалитетна полиестерска ткаенина, издржлив и водоотпорен. Капацитетот е 30l. Димензија 28*45,5*30CM (Ш*В*Д). Повеќе прегради Повеќе