Прикажан е еден резултат

Биро Косона

2,799.00 ден
Димензии: Работна површина: 100×50 Висина: 75cm Изработенo од висококвалитетна оплеменета иверка и оков Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел