Се прикажуваат сите 6 резултати

Led ламба во форма на месечина

649.00 ден
Led ламбата во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како

Ламба Star Master со bluetooth

769.00 ден
Ламбата може да се поврзе со bluetooth и Вашите деца да ја слушаат омилената музика. Одлична за во детска соба

Ламба Star Master Gizmos

249.00 ден399.00 ден
Ламба проекторот е совршен за во детска, спална соба, декорација за празници, забави или секоја прилика што сакате да создадете

NOVA уред против комарци

499.00 ден
Ламбата против комарци и инсекти има моќнo LED светло со вентилатор кое ги привлекува и заробува комарците и инсектите. Работи

IKEA Not Подна ламба за читање / бела

1,799.00 ден
Код на производ: 803.048.75 Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика > Боја: бела Димензии на производот: > Височина: 174

Ever Brite LED Ламба

299.00 ден
Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од сончева и дневна светлина, нема