Се прикажуваат сите 2 резултати

Масичка за лаптоп со метална конструкција

1,599.00 ден
MK17-03-02 Димензии: 35.5x60x65.5cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на

E-Table – масичка за лаптоп

799.00 ден
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок