Се прикажуваат сите 6 резултати

Силиконски сад за правење и складирање лед

299.00 ден
Може да се користи како држач за вино, сок или вода со лед! Високо квалитетен сад за правење и складирање

LED bluetooth мини звучник

299.00 ден
‘- Функционира на растојание до 10 метри. – Времетраење на батеријата при работа до 5 часа. – Димензии: 60x60x50mm. –

LED bluetooth мини звучник

‘- Функционира на растојание до 10 метри. – Времетраење на батеријата при работа до 5 часа. – Димензии: 60x60x50mm. –

Соларен Power Bank со LED светло

499.00 ден
Полнач за мобилни телефони без потреба од електрична енергија. – Може да се користи за полнење на iPhone и Android

Ever Brite LED Ламба

199.00 ден
Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од сончева и дневна светлина, нема

Микропрецизен LED тример

299.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Мажите ширум светот масивно го користат микропрецизниот LED тример. Новиот микропрезизен лед тример е дизајниран