Прикажан е еден резултат

Плакар Мак-5

1,999.00 ден
Димензии: Длабочина: 24cm Висина: 132cm Ширина: 40cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот