Се прикажуваат сите 2 резултати

Сет за маникир и педикир Mercedes 2000

1,399.00 ден
Ротација до 20.000 вртежи во минута Брзината на електричната турпија за нокти може да се прилагоди во опсег од 0-20000

AEG Сет за маникир MPS 5693

1,399.00 ден
Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за