Се прикажуваат сите 3 резултати

Fascial gun електричен масажер

1,149.00 ден
Fascial gun масажерот се користи за ублажување на болки во мускулите , подобрување на циркулацијата, забрзување на закрепнувањето при повреди

Четка за чистење и масажа на лице

299.00 ден
Длабоко исчистете ја и освежете ја кожата. Ја чисти кожата и нежно ги отстранува мртвите клетки. Доаѓа во сет со

Масажер за слабеење

899.00 ден
Мултифункционален – за опуштање и слабеење. Помага во губењето на тежина, подобрување на метаболизмот, продобрување на циркулацијата, ги масира  уморни