Се прикажуваат сите 8 резултати

Масажер за стапала

1,349.00 ден
Масажерот за стапала придонесува за зголемена циркулација на крвта, го намалува стресот и помага при релаксација. Ролерите на масажерот нежно,

Масажер 4во1

799.00 ден
Професионален систем кој се бори против целулитот во домашни услови со помош на тројното дејство на кружниот притисок и инфрацрвената топлина.

Pocket Mini Muscle масажер

699.00 ден
Контролен метод: рачен Време на полнење: 1 час брзо полнење Работно време: 60 минути Батерија: 500 mAh Услови за полнење:

Масажер Infrared Dolphin

699.00 ден
Едноставен дизајн со 3 иновативни функции: 1. Инфрацрвените зраци директно функционираат на површината на вашето тело, ако се комбинираат со загревање,

Fascial gun електричен масажер

1,149.00 ден
Fascial gun масажерот се користи за ублажување на болки во мускулите , подобрување на циркулацијата, забрзување на закрепнувањето при повреди

Шиатсу масажер-перница

579.00 ден
Кружните движења на ролерите на масажерот имитираат шиатсу масажа налик притисок со прсти и на овој начин се отстранува целата

2 во 1 Масажер перница за патување

399.00 ден
Мазнa перница со вграден масажер покриена со 100% полиестер, која е супер мека и ви обезбедува врвен комфор. Дизајнот во

Relax &tone – масажер

549.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со: