Се прикажуваат сите 3 резултати

Мелница Nima

699.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

Мелница за кафе SENCOR SCG 1050WH

1,149.00 ден
Боја : бела Моќност на моторот (max): 150 W Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик

Мелница за кафе BOSCH TSM6A011W

1,299.00 ден
Бела боја 180W за 75gr кафе во зрно нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож Гаранција (дена): 720