Се прикажуваат сите 5 резултати

Ергономско перниче со мемори пена Bear Kikka boo

799.00 ден
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата, со јадро направено од вискоеластична мемори пена која нуди идеална поддршка

Перниче ергономско со мемори пена зајаче

699.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на зајаче. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена облак

699.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на облак. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена срце

699.00 ден
550253 сиво 550254 бело 550255 беж 550256 минт Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на

Влошки од мемори пена – Memory insoles

299.00 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков вид на