Се прикажуваат сите 5 резултати

Тенда со метал 3×3

3,699.00 ден
Шифра: 9527 – црвена 9526 – бела 7213 – зелена 7214 – плава Димензии 3x3m Материјал: полиестер

Tons Garden Тенда метална газебо

11,799.00 ден
Шифра:7212 Димензии: – 3 x 3 м – Висина 2.6 m Боја:Крем Материјал: Poliester Assembly Gazebo

Метална полица бела

3,799.00 ден
MK15-01-01 Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната

Метална закачалка бела

1,290.00 ден
MK21-01-01 Димензија: 104×137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

Тв комода метална

3,490.00 ден
Шифра: MK11-01-02 Материјал: иверица 18mm Метална конструкција Димензија: 120х61х35cm Димензии на пакување: 37х126х10cm Боја: сонома Тежина: 15,5kg