Прикажан е еден резултат

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160

3,049.00 ден
Бежичен термометар и хидрометар Голем дисплеј Ултра тенок дизајн Радио,часовник и календар Покажува: -време, датум, месец, ден, -фаза на месечината,