Се прикажуваат сите 6 резултати

Безжичен звучник KTS-1180+ гратис микрофон

1,399.00 ден
Големина на звучниците: 4” x 2 Mоќност: 5w x 2 FM: 87,5-108,0 Mhz. USB полнење: DC5V. Максимална поддршка за меморија

Безжичен звучник KTS-1200+ гратис микрофон

3,999.00 ден
Удобна рачка за носење Спецификации: Вluеtооth врска до 10м UЅB порт AUX: 3,5 mm приклучок за аудио опрема (ТВ, компјутер,

Слушалки Gm-002

699.00 ден
Професионални  слушалки со микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата во позадина. Удобен и стабилен држач  што

Караоке звучник 1778 со микрофон

2,549.00 ден
Моќност: 20W + 5W Димензии: 27,6 x 26,5 x 47,2 cm Тежина 3,2kg Батерија 2400mAh Фрекфенција 45 Hz to 18

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник

549.00 ден
Караоке микрофон со звучник и Bluetooth – електронски уред за забава за деца и возрасни Монжост за подесување на: Treble,

Bluetooth звучник + гратис микрофон

1,499.00 ден
Време е за караоке Bluetooth безжичен звучник + гратис микрофон + гратис бесплатна достава за 1499 денари. Нарачајте во инбокс