Прикажан е еден резултат

Миксер со постоље FABBYGO LSM-580W

1,790.00 ден
Шифра: 200528 Моќност: 350 w 5 брзини Димензии: Нето тежина на производ: 1.662 kg Бруто тежина на производ: 1.987 kg