Се прикажуваат сите 5 резултати

Рачен миксер Scarlett

599.00 ден
Рачениот миксер Scarlett има 7 брзини и 2 пара мешалки: едните се за брашно, а другите за промешување на други

Миксер FABBYGO LSM-580

1,190.00 ден
Шифра: 200527 Моќност: 350 w 5 брзини Нето тежина на производ: 0.875 kg Бруто тежина на производ: 1.004 kg Материјал:

SENCOR Миксер SHM 5203

1,749.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките

SENCOR Миксер SHM 5330

2,699.00 ден
  • Миксер со постоље
  • Приклучна сила: 300 W
  • Прекинувач со 5 позиции
  • Прекинувач за турбо
  • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
  • Маталките се хромирани
  • Голем сад кој сам се движи
  • Додатоци погодни за во машина за садови
  • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
  • 2 години гаранција

Миксер VIVAX HM-301 W

1,099.00 ден
Моќност 300 W 5 брзини Турбо функција Додатоци: маталка и маталка за тесто Боја бело-сива Гаранција: 1 година