Се прикажуваат сите 4 резултати

Играчка за милениче

679.00 ден
Поминете квалитетно време со Вашето домашно милениче користејќи ја оваа играчка. Одлично за секое милениче

Четка за миленичиња 2во1

999.00 ден
Повеќето миленичиња се преплашени од звукот на фенот за коса, бидејќи децибелити е преоптоварувачки за нив. Оваа четка има вграден

Scruff a Luv Babie милениче

599.00 ден
Ново и неодоливо милениче кое Вашето дете ќе го вдоми и ќе се грижи. Од бушаво во неодоливо меко милениче

Магична ракавица за миленичиња

299.00 ден
Магична ракавица со силиконска гума за масажа и отстранување на вишокот влакна на вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата