Прикажан е еден резултат

Метална закачалка

1,299.00 ден
Шифра на производот: MK21-01-06 Димензија: 104×137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна